אתר סטאדיס הוקם ע"י מספר בוגרי טכניון והינו האתר המוביל בישראל ללימודים אקדמיים בוידאו מצולם.
האתר מספק קורסים אקדמיים וקורסים מקצועיים איכותיים ובמחירים נמוכים השווים לכל כיס.

לאתר יש כבר רזומה של עשרות אלפי מנויים וגם מספר רב של מוסדות לימוד אשר רוכשים קורסים עבור חלק מהסטודנטים שלהם (כגון הטכניון, האוניברסיטת העברית, אוניברסיטת בן גוריון ועוד). בנוסף, האתר פועל בשיתוף פעולה עם מספר רב של אגודות סטודנטים.

מוסדות לימוד נוספים המעוניינים לשתף איתנו פעולה מוזמנים ליצור איתנו קשר.  

לימוד נכון באמצעות מרצים ולוח ולא באמצעות מצגות
בניגוד לאתרי לימוד אחרים אשר מנסים ללמד דרך מצגות או צילום מסך, השיעורים שלנו מופקים באולפן ייחודי ומקצועי, הראשון מסוגו בישראל.
בנוסף לכך, פיתחנו טכנולוגיה ייחודית אשר מהווה סוד מסחרי ואשר מאפשרת להתאים את אופי ההסברים והתרגילים המוצגים, כך ששני סטודנטים ממוסדות שונים הלומדים את אותו נושא בדיוק, יזכו לצפות בסטאדיס בהסברים שונים ואף בשאלות שונות על אותו נושא. זאת בהתאם לאופי ההוראה במוסד הלימודים בו הם לומדים, הפקולטה שבה הם לומדים והמחלקה שבה הם לומדים.
האפשרות להתאים במדויק את השיעורים והקורסים שלנו לכל מוסד לימודים, פקולטה ומחלקה היא אחת היתרונות הבולטים ביותר של אתר סטאדיס.

סטודנטים שלנו מוציאים הרבה יותר במבחן
מחקרים שאנחנו עורכים מידי עת מראים שסטודנטים שלומדים באתר סטאדיס מוציאים ציון גבוה משמעותית במבחן ביחס לסטודנטים שלא למדו דרך אתר סטאדיס. כמו כן, כל הסטודנטים ללא יוצא מן הכלל העידו ששיטת הלימוד באתר עולה אין ספור על שיטות לימוד באתרים אחרים או לחלופין על לימוד באמצעות מורים פרטיים. 

המרצים שלנו הם עילוי בתחומם
השיעורים של סטאדיס לא נחשבים איכותיים רק בגלל רמת ההפקה הגבוהה אלא בעיקר בזכות המרצים שלנו.
המרצים שלנו הם לא סתם "מרצים טובים עם ניסיון של אלפי סטודנטים" כמו שהמון מרצים יכולים להעיד על עצמם, הם הרבה יותר מעבר לכך.
המכנה המשותף למרצים שלנו הוא שכבר בהיותם סטודנטים לתואר ראשון, הם נחשבו לעילוי בתחומם וסיימו את לימודיהם בהצטיינות שהיא מעבר להצטיינות "רגילה". מכיוון שמורה טוב לא נמדד רק בחוכמתו אלא גם ביכולתו להעביר חוכמה זו לתלמידיו, כל מרצה בסטאדיס עבר אודישנים קפדניים ומפרכים שנועדו לבדוק האם יש לו יכולת הוראה פנומנלית ופדנטיות הדרושים כדי להיות מרצה מוביל בתחומו. 
98% מהמרצים שמגיעים אלינו לאודישנים לא עוברים אותם וזה נתון שאנחנו גאים בו. 

יחס אישי לאורך כל הדרך
מכיוון שההצלחה האישית של כל סטודנט וסטודנטית חשובה לנו מאוד, אנחנו דואגים שהמרצים שלנו ילוו אתכם לאורך כל הדרך. 
כדי לקיים את הבטחתנו, אנחנו אתר הלימוד הראשון בישראל שהקים פורומים יעודיים שבהם תוכלו לשאול ישירות את המרצים שלנו שאלות על כל נושא שראיתם בסטאדיס, ללא עלות כמובן וללא הגבלה.